25° Parçalı az bulutlu

İLÇEMİZDE GENİŞLETİLMİŞ 67.DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI

Siyaset - Temmuz 31, 2019 7:36 pm A A

 

31.07.2019 tarihinde Kandıra Turan Güneş Kültür Merkezinde saat 12:00  da Ak Parti 67.Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplandı. Moderatörlüğünü Kandıra AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Fatma Akyalçın Aydın’ın yaptığı danışma meclisine; Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez,Kandıra Ak Parti Belediye Başkanı Adnan TURAN,AK Parti MKYK Üyesi Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İl yöneticileri,ilçe yöneticileri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz,Kocaeli Toç-Birsen Başkanı Güven Perçem, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları,mahalle muhtarları ve vatandaşlar katılım sağladı.

Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, “İlçemiz Kandıra’da seçimi hep birlikte aldık, Allah nasip ederse Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 2023’e birlikte yürüyeceğiz. .Ak Parti Kocaeli İl Başkanımız Mehmet Ellibeş başkanımız bize ağabeylik yapıyor. Çalışkan,vatandaşımızla  içiçe,kaliteli kadrolarımız var,hiç yılmadık İnşaallah yılmayacağız.Çiftçimiz ekonomik dalgalanmalarda en çok etkilenen  kesim oldu. 5 gün önce Cumhurbaşkanımızın açıkladığı fındık fiyatı son günlerde çiftçimizi en mutlu eden açıklamalardan biriydi,mazlumların lideri çiftçilerimize sahip çıktı.Kanayan bir Kandıra yolumuz var biliyorum hepinizin,milletvekillerimiz ve başkanlarımız çabaları var, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın da bilgisi var. Bunu halledersek Kandıra’mız daha yaşanabilir bir ilçe olacaktır”açıklamasında bulundu.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “ Güçlü çalışmamızla Kocaeli’de çok iyi oy oranıyla kazandık,güçlü bir Kandıra olduk. Kolay bir seçim olmadı. Geçmiş tecrübelerimizle yol yürümek ayrı bir zevkti. İlçemizi gerek tarım ve  gerek turizmimizle  yaşanabilir ilçe yapmak için uğraşıyoruz. Ulaşım ve tarım alanlarımızı elverişli hale getireceğiz. Bu yaz sezonunu geçirdikten sonra yoğun bir çalışma içine gireceğiz” açıklamasında bulundu

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Gönül ister ki sizlerle daha çok buluşalım,daha çok görüşelim, ama yoğunluktan çok fırsat olmuyor. Teşkilatlarımız bizim en güçlü yanımız ve bu eksikliğimizi gideriyor. Sizlerle sık sık bir araya gelmek için zamanımızı kullanmaya çalışıyoruz. Soru cevaplarla sizlerin bize ileteceği hususlarla Kandıra’ya nasıl hizmet edeceğimizi konuşacağız” dedi.

İl Başkanı Mehmet Ellibeş ise “Kandıra her daim bu yolda liderini yalnız bırakmadı,bizi başarıya getirende kol kola yürümemizdir.  Bunu sözle değil, sandıklarda icra ettik. Yüzde 60 gibi ciddi oranla oy kazandık, Allah hepinizden razı olsun. İyi ki varsınız. Cumhurbaşkanı Erdoğan bana bu görevi verdiğinden beri sanki partiyi ilk kez kuruyormuşum gibi heyecanlıyım” dedi

Mecli toplantısı karşılıklı soru-cevap bölümüne geçildi,istekler ve şikayetler ele alındı çözümü hakkında istişare yapıldı.

 Siyaset - 7:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.