22° Açık

İZKANDER Yılın İlk Ziyaretini Kandıra Sanayisine Yaptı

Gündem - Ocak 14, 2019 11:28 am A A

    İzmit Kandıra Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (İZKANDER) yılın ilk ziyaretini Kandıra Sanayi

              İzmit Kandıra Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (İZKANDER) yılın ilk ziyaretini Kandıra Sanayi Sitesi Yaşatma Koruma ve Sanayi Sitesi Camii Onarma Derneğine gerçekleştirdi. İki dernek Kandıra Sanayi Sitesinde kahvaltıda buluştu.

 

İZKANDER Başkanı Özkan ziyaret sonrası yaptığı açıklamada: “Yeni yılda ilk ziyaretimizi alın terinin harman olduğu Kandıra Sanayi Sitesine gerçekleştirdik.  Kandıra Sanayi Sitesi Yaşatma Koruma ve Sanayi Sitesi Camii Onarma Derneğini Başkanı Ali Osman Erol, Sanayi Camii İmam Hatibi Hüsnü Balık ve sanayi esnafımızla kahvaltıda bir araya geldik.  Kahvaltı sonrası sanayideki emekçi kardeşlerimiz ve abilerimiz ile bir araya gelerek hasbihal ettik.   Sanayi Derneği Başkanı Ali Osman Erol başkanımız bizlere Sanayi ve Sanayi    Camii  hakkındaki  çalışmalarını anlattı.  Erol başkanımız camii  bahçesine  insanların   sohbet edebilecekleri  bir yer  ile  bir  kütüphane yapmayı düşündüklerini ve bu konuda bir takım çalışmalar yürüttüklerini dile getirdi. Bizde bunun üzerine Erol başkanımızın derdi ile dertleneceğimizi ve kendilerine her konuda elimizden gelen desteği esirgemeyeceğimizi dile getirdik. Kandıramıza, Kandıra insanımıza bir katkıda bulunabilmek en büyük gayemiz. Gerek sosyal anlamda, gerekse kültürel anlamda Kandıramız için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Kandıramız bizim gözbebeğimiz, derdi ile dertlenip sevinci ile sevineceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle bizleri en kalbi ve samimi duygularla ağırlayan başta Kandıra Sanayi Sitesi Yaşatma Koruma ve Sanayi Sitesi Camii Onarma Derneği Başkanı Ali Osman Erol ve Sanayi Camii İmam Hatibi Hüsnü Balık olmak üzere bütün sanayi esnafımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.” dedi.Gündem - 11:28 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.