22° Açık

KANDIRA BELEDİYESİ’NDEN FİLYASYON EKİBİNE ARAÇ VE PERSONEL DESTEĞİ

Sağlık - Kasım 20, 2020 8:57 pm A A

Kandıra Belediyesi, koronavirüs ile mücadelede önemli bir görev üstlenen filyasyon ekiplerinin kullanması için İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne 3 araç ve personel tahsis etti. Kandıra Belediyesi, örnek çalışmalar ile koronavirüs ile mücadelede ön safta yer almaya devam ediyor.

 

Vatandaşların sağlıklı bir ortamda pandemi zamanını geçirmeleri adına evlerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, parklarda, ibadethanelerde, okullarda ve tüm ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarına devam eden Kandıra Belediyesi’nden filyasyon ekibine de destek geldi.

 

Çalışmalar hakkında bilgi veren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Salgın ile mücadele etkin bir şekilde devam ediyor. Kış ayının yaklaşması ile birlikte vakaların arttığını görüyoruz. Tedbirlerin de daha sıkı bir şekilde uygulanması gerekiyor. Biz de bu çalışmalara 3 araç ile destek verdik. Daha önce de Vefa Destek hatlarımız ile hemşehrilerimizin hizmetkarı olmayı sürdürüyoruz. Filyasyon ekiplerinin daha etkili çalışması adına bu araçları Sağlık Müdürlüğü’ne teslim ettik. Hemşehrilerimiz ile birlik olup inşallah bu virüsün üstesinden geleceğiz. Vatandaşlarımızın maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarını aksatmadan sürdürmelerini rica ediyorum.” dedi.

 Sağlık - 8:57 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.